0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
Sagan Tosu
۰
۰
Kawasaki Frontale
inprogress
۱۲:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Kashima Antlers
inprogress
۱۲:۳۰
Cerezo Osaka
۳
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Shonan Bellmare
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۰:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۳
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۸:۳۰
Shimizu S-pulse
۱
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۰
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
inprogress
۱۲:۰۰
Pohang Steelers
-
-
Incheon United FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Australia A-League
Melbourne Victory
۱
۳
Western United
inprogress
۱۱:۴۵
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۱
۰
Sportivo Ameliano
Finished
۰۲:۰۰
12 de Octubre
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۴:۱۵
  Ecuador Copa Ecuador
Primero de Mayo
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Atlanta
۰
۰
CD Maipu
Finished
۰۲:۴۰
CA All Boys
۱
۱
CSYD Madryn
Finished
۰۴:۳۰
Belgrano de Cordoba
۲
۰
Flandria
Finished
۰۴:۴۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Brusque
۱
۰
Tombense MG
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۲
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۵:۰۰
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۴
Union Espanola
Finished
۰۳:۳۰
  Ecuador Serie A
Cumbaya FC
۳
۲
Club 9 de Octubre
Finished
۰۴:۳۰
  Japan J2 League
Tokushima Vortis
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۰۹:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija
۲
۴
Vegalta Sendai
Finished
۰۹:۳۰
Mito HollyHock
۳
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۱:۳۰
Blaublitz Akita
۳
۳
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۹:۳۰
Fagiano Okayama
-
-
Oita Trinita
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Albirex Niigata
۳
۰
Yokohama FC
Finished
۰۹:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۹:۳۰
  Venezuela Primera Division
Monagas SC
۲
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۴:۰۰
Zamora FC
۱
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۴۵
  Brazil Mineiro 2
Coimbra EC
۱
۲
Ipatinga
Finished
۰۲:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Busan Transport Corp
۱
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۹:۳۰
Siheung Citizen
۲
۱
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Cheonan City
۰
۰
Daejeon Korail
inprogress
۱۲:۳۰
Paju Citizen FC
۰
۰
Gyeongju Korea H&N Power
inprogress
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Daejeon Citizen
۱
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۱:۳۰
Jeonnam Dragons
-
-
Ansan Greeners
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Honduras Reserve League
Real Espana Reserves
۱
۱
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
CD Vida Reserves
۲
۲
Motagua Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie D Group 2
Pacajus
۲
۰
Tuna Luso PA
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League Two
Western Mass Pioneers
۵
۲
Boston Bolts
Finished
۰۴:۰۰
OVF Alliance
۳
۱
PDX FC
Finished
۰۶:۰۰
Asheville City
۳
۱
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۱:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Sporting Cristal (W)
۶
۰
Ayacucho FC (W)
Finished
۰۱:۰۰
  United States NPSL
Erie Commodores
۰
۲
FC Buffalo
Finished
۰۳:۳۰
  Uruguay Segunda Division
La Luz
۲
۱
Juventud Piedras
Finished
۰۴:۰۰
  Canada Canadian Premier League
Pacific FC
۰
۰
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
HFX Wanderers FC
۰
۴
Forge FC
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Tasmania Championship
South Hobart Reserves
۱
۲
New Town Eagles
Finished
۰۶:۱۵
Tasmania University SC
۳
۳
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
Beachside FC
۳
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Olympia FC Warriors Reserves
۱
۲
Metro Claremont
Finished
۱۱:۰۰
Devonport City Reserves
۶
۱
Ulverstone
Finished
۱۱:۰۰
Riverside Olympic Reserves
۱
۷
Northern Rangers FC
Finished
۱۱:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Real Monarchs SLC
۰
۳
North Texas SC
Finished
۰۵:۳۰
San Jose Earthquakes II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۵:۳۰
  Panama Liga Prom
Mario Mendez FC
۱
۰
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Langwarrin SC
۱
۲
Brunswick City
Finished
۰۹:۳۰
Bulleen Lions
۲
۳
North Geelong Warriors
Finished
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۱
۴
Kingston City
Finished
۰۹:۳۰
Moreland City FC
۳
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Bayswater City
۱
۱
Armadale
inprogress
۱۱:۳۰
Cockburn City
۰
۰
Balcatta
Finished
۱۱:۳۰
Sorrento SC
۱
۳
Floreat Athena
Finished
۱۱:۳۰
Perth RedStar FC
۵
۰
Perth Glory NPL
Finished
۱۱:۳۰
Inglewood United
۱
۲
Stirling Lions
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۷
Perth
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Clarence Zebras (W)
۴
۵
Launceston United (W)
Finished
۰۶:۳۰
Devonport Strikers (W)
۷
۱
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۷:۰۰
  Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado
۰
۱
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Desamparados
۰
۰
Sportivo Estudiantes
Finished
۰۵:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Pachuca (W)
۲
۴
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
West Adelaide Reserves
۱
۱
Adelaide University SC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۲
۲
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Modbury Jets Reserves
۲
۰
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Raiders Reserves
۵
۳
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۴
۱
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۲
۲
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۷
۳
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Moreton Bay United
۰
۰
Gold Coast Knights
Cancelled
۱۰:۳۰
Eastern Suburbs
-
-
Gold Coast United
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Logan Lightning
-
-
Queensland Lions SC
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
  Australia NPL Victoria U21
Hume City U21
۲
۱
Altona Magic U21
Finished
۱۰:۳۰
Eastern Lions SC U21
۴
۰
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۶:۴۵
Melbourne Knights U21
۱
۱
Dandenong City SC U21
Finished
۰۹:۳۰
St. Albans Saints U21
۱
۱
Port Melbourne U21
Finished
۰۷:۰۰
Green Gully U21
۰
۲
Oakleigh Cannons U21
Finished
۰۹:۳۰
Bentleigh Greens U21
۰
۱
Avondale Heights U21
inprogress
۱۲:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Jinju Citizen FC
۰
۱
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۰:۳۰
Incheon Namdong FC
۳
۴
Geoje Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Jeonju Citizen
۲
۴
Pyeongchang FC
Finished
۰۹:۳۰
Chuncheon FC
۰
۰
Chungju Citizen
inprogress
۱۰:۳۰
  Nepal C Division
Planning Boys United
۳
۱
Khalibari Youth FC
Finished
۱۱:۳۰
Swoyambhu Club
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
  Australia NPL Tasmania
Clarence Zebras
۱
۱
Launceston City
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart
۷
۰
Olympia FC Warriors
Finished
۰۸:۳۰
Riverside Olympic
۰
۶
Glenorchy Knights
Finished
۰۹:۰۰
Devonport City
۵
۱
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۵
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Australia NPL Capital Territory
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۴۵
Canberra Olympic
۰
۱
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۰
۱
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
Belconnen United
۷
۱
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
  El Salvador Liga Feminina
Alianza FC (W)
۱
۳
CD Fas Asdefuf (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Japan L2 League Women
Tsukuba University (W)
۱
۰
JFA Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Peninsula Power U23
۳
۲
Capalaba U23
Finished
۰۸:۱۵
Moreton Bay Utd U23
۰
۰
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۸:۱۵
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Croatia Raiders
۱
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۰
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۴
۲
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۱
۱
Adelaide University
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۳
۱
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۱:۳۰
Manly United FC U20
۲
۱
Sydney Olympic U20
Finished
۱۱:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۲
Mt Druitt Town Rangers U20
inprogress
۱۲:۰۰
Northbridge Bulls U20
۰
۳
Sydney FC U20
Finished
۰۷:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۰
۰
Sydney United 58 U20
inprogress
۱۳:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۱
۵
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
West Canberra Wanderers FC U23
۱
۳
Canberra Croatia U23
Finished
۱۱:۰۰
Belconnen United U23
۱
۰
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۰
۳
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
  Turkey U19 Elit Ligi
Balikesirspor U19
-
-
Genclerbirligi U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Samsunspor U19
-
-
Umraniyespor U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Eyupspor U19
-
-
Manisa U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Tuzlaspor U19
-
-
Keciorengucu U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Altay U19
-
-
Kasimpasa U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Boluspor U19
-
-
Denizlispor U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
MKE Ankaragucu U19
-
-
Erzurum BB U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
-
-
Fenerbahce SK U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Adanaspor FK U19
-
-
Bandirmaspor U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Marconi Stallions
-
-
Sutherland Shire Sharks
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Northbridge FC Bulls
۲
۶
Sydney FC U21
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Caboolture
۱
۱
Western Pride
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Gwelup Croatia U20
۲
۱
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Cockburn City U20
۲
۱
Balcatta U20
Finished
۰۹:۳۰
Inglewood United U20
۲
۰
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۹:۳۰
Sorrento U20
۱
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۹:۳۰
Bayswater City U20
۲
۱
Armadale U20
Finished
۰۹:۳۰
  United States USL League One
FC Tucson
۰
۰
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۳۰
  Japan L1 League Women
Angeviolet Hiroshima (W)
۰
۱
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۰۸:۳۰
Ehime FC (W)
۰
۱
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL South Australia
West Torrens Birkalla
۲
۱
Adelaide United NPL
Finished
۰۹:۳۰
South Adelaide
۱
۰
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
White City Woodville
۱
۱
Sturt Lions
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Olympic
۰
۱
Adelaide City
inprogress
۱۳:۰۰
Campbelltown City
۴
۲
Cumberland United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
Croydon Kings
Finished
۱۰:۰۰
  Hungary U19 1st Division
Vasas Budapest U19
۲
۱
Ujpesti TE U19
inprogress
۱۲:۰۰
MTK Budapest U19
۲
۰
Puskas Academy U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۰
۰
Gold Coast United (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Kladno
۰
۰
Ostrov
inprogress
۱۲:۴۵
Mar Lazne
۰
۲
Hvezda Cheb
inprogress
۱۲:۴۵
FK Hodonín
۰
۰
Breclav
inprogress
۱۲:۴۵
Aritma Praha
۱
۱
SK Mondi Steti
inprogress
۱۲:۴۵
Ceske Budejovice B
۱
۰
Tatran Sedlcany
inprogress
۱۳:۰۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Slavia Prague U19
-
-
Mlada Boleslav U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Fastav Zlin U19
-
-
Karvina U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Pribram U19
-
-
Ceske Budejovice U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Western Knights SC
۱
۱
Rockingham City
Finished
۱۱:۳۰
Forrestfield United
-
-
UWA Nedlands
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Dianella White Eagles
-
-
Fremantle City FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۱
Taipei Bravo (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Mongolia Premier League
Khaan Khuns Erchim
۶
۰
BCH Lions
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Bulleen Lions U21
۱
۰
North Geelong U21
Finished
۰۷:۳۰
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
Kingston City U21
Finished
۰۷:۳۰
Langwarrin U21
۲
۱
Brunswick City SC U21
Finished
۰۷:۱۵
  Australia NPL Northern New South Wales
Maitland
۴
۲
Newcastle Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۰
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۲
۵
Heidelberg United (W)
Finished
۱۰:۰۰
Alamein FC (W)
۰
۰
FV Emerging (W)
inprogress
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۰
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Lions
۰
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۹:۳۰
Hume City
-
-
Altona Magic
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Bentleigh Greens SC
-
-
Avondale FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۱۵
  Peru Primera Division
Universidad Cesar Vallejo
۰
۱
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۵:۰۰
  Australia New South Wales League One
Hills United Brumbies
۲
۵
St George City FA
inprogress
۱۲:۰۰
Western Sydney Wanderers NPL
-
-
Blacktown Spartans
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Northern Tigers
-
-
Bonnyrigg White Eagles
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Mounties Wanderers
-
-
NWS Spirit
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
St. George Saints
-
-
Central Coast Mariners Academy NPL
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
SD Raiders FC
-
-
Hakoah Sydney City East
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Asia Southeast Asian Games Women
Myanmar (W)
۰
۰
Philippines (W)
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
FK Kaspyi Aktau Reserves
۱
۱
FK Maktaaral Reserves
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۳
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
  Russia FNL
Energiya Khabarovsk
۰
۳
Akron Tolyatti
Finished
۱۱:۳۰
FC Krasnodar II
-
-
FK Spartak Moscow II
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Ethiopia Premier League
Addis Ababa
۱
۱
Jimma Aba Jifar
Finished
۱۱:۳۰
  Kenya League Women
Ulinzi Starlets (W)
۴
۰
Kisumu All Starlets (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
FK Zbuzany 1953
۲
۰
FK Chlumec
inprogress
۱۲:۴۵
FK Prepere
۰
۱
Slovan Velvary
inprogress
۱۳:۰۰
  Singapore Premier League
Tampines Rovers FC
-
-
Lion City Sailors FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Slovakia U19 Liga
FC Petrzalka U19
-
-
Kosice U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Croatia 3. HNL
NK Tresnjevka
۰
۰
NK Udarnik Kurilovec
inprogress
۱۳:۳۰
  Poland IV Liga
Jaguar Gdansk
-
-
Arka Gdynia II
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Unia Oswiecim
-
-
Pcimianka Pcim
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Drukarz Warszawa
-
-
KS Sokol Serock
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
MKS Trzebinia
-
-
Wislanie Jaskowice
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Gedania Gdansk
-
-
Bytovia Bytow
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Warta Zawiercie
-
-
KS Polonia Laziska Gorne
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Gottne IF
-
-
Kiruna FF
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
MKS Olimpia Szczecin (W)
-
-
Tarnovia Tarnow (W)
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Malaysia Liga M3
Respect FC
۰
۰
PIB FC
inprogress
۱۳:۱۵
Kijang Rangers FC
۰
۱
Tok Janggut Warriors
inprogress
۱۳:۱۵
  Australia South Australia Cup Women
Metro United (W)
۲
۰
Adelaide Comets Reserves (W)
inprogress
۱۳:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Fitzroy City
۱
۰
Richmond SC
inprogress
۱۲:۴۵
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
Vysocina Jihlava B
۰
۰
FC Viktoria Otrokovice
inprogress
۱۲:۴۵
FC Vratimov
۰
۱
Uhersky
inprogress
۱۲:۴۵
FC Slovan Rosice
۰
۰
FC Hlucin
inprogress
۱۲:۴۵
  New Zealand Southern Premier League
Ferrymead Bays
۳
۰
Selwyn United
Finished
۰۷:۱۵
  Czech Republic 5. Liga
TJ Sokol Bohunovice
۱
۰
FC Ivancice
inprogress
۱۲:۴۵
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
SK Rakovnik
۰
۲
FK Kraluv Dvur
inprogress
۱۲:۴۵
Loko Vltavin
۰
۱
Sokol Hostoun
inprogress
۱۲:۴۵
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Celta Vigo U19
۵
۰
Pontevedra U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Croatia U19 League
NK Varazdin U19
۰
۲
HNK Hajduk Split U19
inprogress
۱۲:۳۰
Orijent 1919 U19
-
-
NK Inter Zapresic U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Russia FNL 2, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۰
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۱:۳۰
  Australia New South Wales U20 League
Northern Tigers U20
۷
۰
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Northern NSW Division 1
Belmont Swansea United SC
۱
۱
West Wallsend SC
Finished
۱۱:۰۰
  Australia VIC Premier League Women
Whitehorse United SC (W)
۰
۵
South Yarra (W)
Finished
۰۹:۳۰
Geelong Galaxy (W)
۰
۷
Preston Lions (W)
inprogress
۱۱:۴۵
  Australia NPL Victoria 3
Melbourne Victory U21
۲
۰
Geelong SC
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Emperor Cup
FC Gifu
۳
۲
Chukyo University
Finished
۰۸:۳۰
  World Friendly Club Matches
Campbelltown Reserves
۳
۱
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۳
۲
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۷:۴۵
South Adelaide Reserves
۱
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Serbia Super Liga
FK Cukaricki Stankom
۰
۰
Napredak Krusevac
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید